alluramin feromony

Feromony Alluramin

Każdy mężczyzna marzy o tym, by mieć powodzenie u kobiet i prezentować się w ich oczach atrakcyjnie, ale niestety nie wszystkim jest to dane. Wydaje się, że to tego niezbędne są cechy takie jak pewność siebie, dobra prezencja, łatwość nawiązywania kontaktów, a także inne, które podobają się kobietom. Nieraz jednak zauważyć można, że wielkie powodzenie u płci przeciwnej mają mężczyźni zupełnie zwyczajni, niewyróżniający się niczym szczególnym, tymczasem potrafiący przyciągać je jak magnez. Mężczyźni ci nie tylko bez trudu podrywają fantastyczne kobiety, ale nawet są przez nie podrywani bez własnej inicjatywy. Być może ich sekretem jest feromon Alluramin?

Feromony Alluramin – wyjątkowa siła rażenia

feromony alluramin

Feromony, bo o nich mowa, to substancje chemiczne wydzielane przez organizm i przyciągające płeć przeciwną. Wydzielane są przez rośliny, które w ten sposób wabią owady do zapylana ich, przez zwierzęta, które przez to wabią partnerów. W niewielkich ilościach wydziela je też ludzki organizm, niestety, ich stężenie u wielu osób nie jest duże, a przy tym ich działanie niwelowanie jest przez stosowanie kosmetyków i codzienną higienę. Można to jednak zmienić. Dzięki zastosowaniu unikalnego preparatu, jakim są feromony dla mężczyzn Alluramin, każdy facet może stać się niezwykle atrakcyjny w oczach kobiet i bez żadnego wysiłku wywoływać w nich ogromne pożądanie. Jak to jest możliwe?

To nie magia, to nauka

bon na feromony dla mezczyzn

Działanie feromonów obecnych w preparacie Alluramin zostało potwierdzone przez niezależne niemieckie i amerykańskie instytutu. Naukowcy są zgodni co do tego, że zawarte w preparacie feromony, skomponowane w unikalny sposób, są niezwykle mocne i mają silne stężenie, w każdym przypadku więc wywołują pożądany efekt. A jaki on jest? Przede wszystkim stymulują obszary w kobiecym mózgu odpowiedzialne za pożądanie i popęd seksualny. Tak więc mężczyzna, który użyje feromonów i znajdzie się w kobiecym towarzystwie, natychmiast zacznie być dostrzegany przez płeć przeciwną. Kobiety będą nim wyraźnie zainteresowane, a także gotowe na znacznie więcej niż do tej pory. Użytkownik feromonów Alluramin może więc nie tylko podobać się kobietom, bez trudu nawiązywać z nimi kontakty i flirtować, ale również będzie przez nie podrywany. Same będą wychodzić z inicjatywą, gdyż będą nim niebywale zainteresowane, a co więcej, łatwiejsze będzie także nawiązywanie romansów i fundowanie sobie erotycznych przygód, gdyż feromony działają jak afrodyzjak i wydatnie zwiększają ochotę na miłosne uniesienia.

Unikalny skład

kup alluramin

Tajemnica skuteczności Alluraminu tkwi w wyjątkowym składzie i połączeniu w jednym preparacie wyjątkowo mocno działających, kilku feromonów. Podstawę produktu stanowi Androstadienon, czyli substancja pochodna testosteronu, wydzielana przez męski organizm zawsze wtedy, gdy facet jest pobudzony. Zwiększa ona pożądanie u kobiet oraz sprawia, że użytkownik wydaje się w kobiecych oczach bardziej atrakcyjny, nawet jeśli z zewnątrz niczym się nie wyróżnia. W składzie znajduje się też kompleks 3A, czyli kombinacja trzech składników: Androstenolu, Androstenonu i Androsteronu. Wszystkie one sprawiają, że kobiety świetnie czują się w towarzystwie mężczyzny, stają się niebywale rozluźnione i gotowe na więcej, świetnie się przy nim czują. Co ciekawe, substancje te decydują również o sposobie postrzegania mężczyzny – wydaje się on bardziej godny respektu, twardy, silny i zdecydowany, a więc posiadający wszystkie cechy, jakie najbardziej kręcą kobiety na poziomie podświadomości, gdyż świadczą o maksymalnej męskości.

Bezproblemowe stosowanie

Preparat jest bezwonny, można więc łączyć go z perfumami. Nie jest w żaden sposób wyczuwalny, zaś jego działanie jest spektakularne. Wystarczy użyć niewielkiej ilości, by mocno stężone feromony działały od 8 do aż 12 godzin, niewielka buteleczka preparatu wystarcza więc na długi czas i jest bardzo ekonomiczna. Warto wypróbować ten produkt nie tylko po to, by ożywić swoje życie towarzyskie, ale też dodać sobie pewności siebie czy też przywrócić żar w swoim małżeństwie.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Jaki jest skład Alluramin?

Alluramin zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia. Alluramin składa się z 4 składników: Androstadienon, Androstenol, Androstenon, Androsteron.

Czy Alluramin jest na receptę?

Nie, Alluramin nie jest na receptę. Można go kupić online bez recepty.

Jak mieszac feromony z perfumami?

Feromony można mieszać z perfumami w proporcji 1:1 lub 1:3.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top