Feromony BTB – funkcje, skład i cel użycia

TUTAJ KUPISZ FEROMONY BTB

BTB jest feromonem, który ma właściwości mające na celu wspomagać w sytuacjach służbowych oraz towarzyskich. Jest to jeden z najlepszych feromonów, ponieważ jest doceniany przez klientów i bardzo oblegany zarówno przez kobiet jak i mężczyzn. Użycie tego preparatu skutkuje i dodaje pewności siebie, działa na wyobraźnię, otwartość i towarzyskość. Feromony BTB – przez wielu klientów jest nazywany “magnesem społecznym”. Można by wymieniać wiele zalet tego zapachu. Przy pomocy BTB zyskujemy dużą pewność siebie i wspomaga Nas w zarządzaniu oraz ułatwia podejście przywódcze. Na wieczorne bądź biznesowe igraszki seksualne zwiększa podniecenie i popęd seksualny. Feromony BTB w wersji dla kobiet, podkreśla ich osobowość, pewność siebie, wydobywa seksapil oraz urok osobisty.

Środek nazywany feromonem BTB dla kobiet dodaje jej pociąg do mężczyzn i jest lepiej przez nich dostrzegana. BTB for Men czyli dla mężczyzn uwalnia z siebie całą męskość. Grupa ludzi wokół takiej osoby która stosuje ten feromon jest postrzegana jako człowiek o dużych możliwościach przywódczych, stanowczy i pewny siebie. Dodatkowo zwiększa zainteresowanie u płci przeciwnej.

Dla kogo jest przeznaczony Feromon BTB?

Otrzymujemy wiele opinii na temat tego preparatu i z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest to uniwersalny feromon który może stosować każdy zainteresowany. Przydaje się zarówno na uczelni, w pracy, czy na co dzień, ale największe znaczenie ma podczas spotkać z osobą zainteresowaną. Wielu klientów podkreślało, że jest to środek z którym możemy zacząć, ponieważ jest bardzo skutecznym feromonem.

Skład feromonu o nazwie BTB for Men:

btb dla mezczyzn

  • Androstadienon
  • Androsteron
  • Alfa- Androstenol

Skład feromonu dla kobiet BTB for Women:

btb for women

  • Beta-Androstenol
  • Estratetraenol
  • Androstadienon

Jeden kupiony flakonik zawiera 10ml i jest przeznaczony na 370 kropli.

Sprawdzony feromon BTB jest w butelce ze skraplaczem. Dla tych którzy chcą odpowiednio dobrać ilość kropel to w ciągu całej doby można użyć od 2 do 6 kropli. Ilość jaka znajduje się we flakoniku powinna nam wtedy wystarczyć na pięć miesięcy. Dla lepszych skutków działania można używać również inny feromon o podobnych właściwościach np. NPA. Wszystkie potrzebne informacje o kupnie tego preparatu znajdziesz na Feromony.pl.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *