Feromony DreamSex

Zanim wybierzemy się na zmysłowe zakupy to może warto wyjaśnić parę kwestii!

Zapewne wielokrotnie musiałeś patrzeć jak koledzy podrywali dziewczyny, które wpadły Ci w oko. Zastanawiasz się też jakim cudem są one tak chętnie na pogaduszki i niewinne flirty?Niekoniecznie to musi być kwestia osobowości czy charakteru. Teraz są różne sposoby na to, aby każda kobieta nie mogła się Tobie oprzeć. Ty również możesz poczuć się atrakcyjny i pewny siebie. Może spotkałeś się kiedyś ze słowem „feromony”. Być może w tym momencie parsknąłeś śmiechem bo nie wierzysz w takie cuda? Spokojnie, właśnie tutaj znajdziesz dokładne informacje o tym, jak one mogą działać na przedstawicielkę płci pięknej. Znajdziesz też informacje o konkretnej firmie, która specjalizuje się w sprzedaży tego rodzaju perfum i odkryjesz ich fenomen!

Kup feromony DreamSex

Czym więc są feromony?

Najprościej mówiąc – dość specyficzne związki chemiczne, które produkuje każdy żywy organizm. Jakie jest ich zadanie? To przekaz, w ten sposób tworzy się on między istotami. Przykładem są zwierzęta – one też się posługują feromonami, by się komunikować. Dzięki temu dokonuje się wymiana informacji, między innymi o tym, czy partnerzy w stadzie są gotowi do kopulacji. My także należymy do królestwa zwierząt pod względem biologicznym. Człowiek także produkuje feromony. Jednakże teraz prawie każdy niweluje je…higieną, stosując do niej nieodpowiednie środki. Dokonując wyboru preparatów, decydujemy się na takie co blokują kanał komunikacyjny. Czy to jednak oznacza nikłe szanse na ich działanie? Jasne, że nie! Na rynku jest do dyspozycji bardzo wiele substancji i wiele ciekawych perfum, które zwiększą szanse na efektywne rozmowy.

Co osiągasz, stosując męskie feromony?

Przede wszystkim powodzenie u kobiet. Po za tym, jeśli masz trudności z nawiązywaniem kontaktów damsko-męskich, feromony przeznaczone dla mężczyzn pomogą Ci przezwyciężyć wszelkie Twoje bariery. Zaczynają oddziaływać nie tylko na interesującą Ciebie rozmówczynie, ale również na Ciebie samego. Nanosząc je na swoją skórę, automatycznie naturalnie mieszają się z Twoim zapachem. Dzięki czemu ułatwione zostaje nawiązywanie kontaktu czy skomplementowanie konkretnej kobiety. Pozwalają przełamać lody i utrzymać rozmowę na odpowiednim torze. Są też idealnym rozwiązaniem na chociażby rozluźnienie atmosfery w istniejącym już związku. Jeśli odczuwasz wrażenie, że nie ma takiego ognia jak kiedyś, jedna fiolka wystarczy, by rozpalić w Tobie i Twojej małżonce na nowo pożar namiętności.

A jak w takim razie stosować damskie feromony?

W tym przypadku jeśli kobieta kobieta decyduje się na damskie feromony, powinna zainteresować się estratetraenol, sprzedaje się go przeważnie w postaci koncentratów do mieszania z ulubionymi perfumami konkretnej kobiety. Po decydującym kupnie odpowiedniego konieczne jest do zapamiętania jego właściwe użycie. Feromony damskie powinny być nałożone dosłownie chwilę przed założeniem ubrania. Idealne miejsca, które możemy spryskać to szyja, nadgarstek, łokcie oraz dekolt. Perfumy ulatniają się przeważnie od 4-6 godzin, natomiast czas ten może być znacznie krótszy w przypadku kobiet z bardzo suchą skórą. Warto pamiętać o tym, aby zabrać go ze sobą. Po zaaplikowaniu feromonu nie powinno się go rozcierać, bo może skutkować to podrażnieniami skóry.

Kobiece feromony Dreamsex

Teraz czas na gwóźdź programu – DreamSex Men!

Meskie feromony DreamSex

Konkrety grają tutaj główne role…

Jeśli już feromonach mowa…warto przedstawić Ci konkretne perfumy, które posiadają konkretne cechy jakie pozwolą Tobie otworzyć się na znajomości. Potrzebujesz mocnego i wyrazistego męskiego zapachu. Feromony DreamSex Men Ci to zagwarantują! Pomagają oddziaływać na podświadomość kobiety, a mimo tego nie mają pojęcia że są to akurat one, potrafią być bardzo dyskretne. Jest to ogromna szansa na poznanie swojej miłości życia oraz doświadczenie pełno erotycznych uniesień. Momentalnie stajesz się zauważony, dzięki zmysłowej dominacji. Nawet trudne do zdobycia i niedostępne kobiety będą teraz szukać dotyku w Twoich ramionach. Na bazie naturalnych ekstraktów zapachowych zawierają feromony, zamaskowane w kształcie flakonika perfum, dzięki czemu wszędzie będziesz mógł je zabrać ze sobą.

Każdy marzy o miłości…

Dlaczego niekoniecznie musisz być samotny! Nawet jeśli jesteś nieśmiałym facetem to i tak będziesz mieć zwiększone szanse w każdej sytuacji. DreamSex Men feromony dla panów dadzą to, czego było trudne do zdobycia przez całe życie – przeżycia intensywnego romansu. Można trochę pomóc losowi w pracy wykorzystać je w sytuacjach zawodowych, wpływając na podświadomość płci przeciwnej.

Każdy znajdzie swój zapach

Feromony DreamSex Men posiadają w swojej ofercie aż 4 zapachy o pojemnościach 10 i 15 ml:

  1. Kolor fioletowy idealnie będzie się komponować z mężczyzną silnym i zdecydowanym, który wie czego chce od życia.
  2. Nuty zawracające w głowie: pieprz, kalabryjska bergamotka.
  3. Nuty kierowane prosto do każdego serca: geranium, lawenda, pieprz syczuański, elemi, różowy pieprz, wetyweria, paczula. I wszystko to wzbogacone o cedr, labdanum, ambroksan.
  4. Kolor zielony to zapach elegancji i ekstrawagancji, zarówno też odważny i nie dla każdego.
  5. Nutka, która z pewnością pokocha mnóstwo kobiet: bergamota, grejpfrut, bazylia, mięta, tymianek, igły sosnowe.
  6. Nuty kierujące do serca: geranium, szałwia, jaśmin, lawenda, goździki. Natomiast bazą jest drewno sandałowe, cedr, paczula, piżmo, wetyweria, żywica jodłowa.
  7. Kolor srebrny przedstawia zapach przypisany mężczyznom uwielbiającym własną przestrzeń i wolność.
  8. Nuta jabłka, cynamonu i bergamoty wtapia się z aksamitką, geranium i goździkiem. Fundamentem jest cedr, drewno sandałowe, wetyweria, drewno.
  9. Na koniec kolor żółty – żywiołowość, dynamiczność i czułość. Nuty cytrusów i owoców kaki z przyjemnym zapachem płatków jaśminu z morską bryzą, pod tym wszystkim kryje się cedr, paczula, białe piżmo, róża.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.