Feromony Love & Desire

Każdy z nas w różnych okolicznościach każdego dnia spotyka wiele osób. Czasem zastanawiamy się jak to jest, że niektórzy budzą w nas większe zainteresowanie niż pozostali. Ciężko wytłumaczyć to zjawisko, ale nie da się ukryć, że jest wyczuwalne w powietrzu. Duża w tym zasługa feromonów Love and Desire dostępnych zarówno w wersji dla kobiet, jak i specjalnie przygotowanej dla mężczyzn.

Tylko czym są feromony? Są to pewnego rodzaju substancje chemiczne o dość specyficznym składzie. Stworzone zostały w celu wymiany informacji pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Wdychając feromony Love & Desire, mózg człowieka uaktywnia obszary odpowiedzialne między innymi za regulację popędu płciowego, reakcje seksualne oraz ocenę partnera. Feromonów, czy to tych syntetycznych czy naturalnych nie należy się w jakikolwiek sposób obawiać. Nie posiadają one jakiegokolwiek zapachu wyczuwalnego ”nosem”. Na ich woń reaguje jedynie pewna część mózgu. Substancje zawarte w Love & Desire są bezpieczne, bowiem żadna z substancji wchodzących w jej skład nie wchłania się do organizmu ani nie wchodzi w interakcje z przyjmowanymi lekami.

Tutaj kupisz feromony Love & Desire w promocyjnej cenie

Po co kobiety sięgają po feromony Love & Desire PREMIUM EDITION?

Powodów jest kilka, oto one:

 • czują potrzebę zwrócenia na siebie uwagi mężczyzn,
 • chcą wzmocnić pewność siebie w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji,
 • chcą wzbudzić szacunek i sympatię,
 • dzięki feromonom kobiety czują się bardziej atrakcyjne.

Te same powody do stosowania feromonów dotyczą zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Co powodują feromony?

Przede wszystkim:

 • podnoszą wrażenie atrakcyjności seksualnej,
 • dodają użytkownikom więcej wrażliwości,
 • podnoszą poczucie pewności siebie, co skutkuje większą otwartością w stosunku do innych,
 • wspomagają komunikację między płciową,
 • zwiększają poziom zaufania w oczach innych osób, powodując, że użytkownik Love & Desire PREMIUM EDITION staje się osobą bardziej wiarygodną w odczuciu innych osób.

Damskie feromony Love&Desire

Love & Desire w perfumowanej wersji dla mężczyzn to idealny sposób na zdobycie serca swojej wybranki. Dzięki użytkowaniu tych perfum, z całą pewnością żadna kobieta nie oprze się prezencji takiego mężczyzny. Stosowanie feromonów przed każdym wyjściem sprawi, że mężczyzna będzie atrakcyjny i intrygujący dla wielu kobiet, które napotka na swojej drodze. Co najważniejsze perfumy te wydzielają niezwykle delikatny zapach, który z pewnością nie będzie natrętny nawet dla bardzo delikatnego powonienia. Feromony Love & Desire dla mężczyzn pozwolą nie tylko na przyciągnięcie płci przeciwnej. Dzięki nim można znacznie ożywić życie seksualne pary, która jest już ze sobą od wielu lat, a w ich związek nieubłaganie wkradła się drażniąca rutyna.Love & Desire skladPerfumy Love & Desire zawierające feromony w wersji przeznaczonej dla kobiet charakteryzują się zmysłową, owocowo-kwiatową nutą zapachową. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy kobieta chce się poczuć pewna siebie i piękna dla płci przeciwnej czy potrzebuje rozpalić w stałym partnerze iskrę romantyzmu i namiętności. To produkt idealny zarówno do podkreślania charakteru silnych i niezależnych kobiet, ale i furtka do świata pewności siebie i piękna dla tych zlęknionych i niepewnych atutów własnej kobiecości Pań. Skład tych pięknych perfum jest krotki i bardzo prosty. W jego skład wchodzi androstenol, copulins, androsteron, a także estratetraenol.

Feromony meskie love & desire
Kup feromony męskie Love and Desire

Love & Desire PREMIUM EDITION to limitowana edycja perfum przeznaczona dla mężczyzn. Dzięki obecności czterech uznawanych za najsilniejsze feromony, produkt jest bezkonkurencyjny na rynku. Specjalna edycja dodaje jeszcze więcej atrakcyjności i pewności siebie dla użytkownika feromonów. Długotrwałe badania pozwoliły na opracowanie takiego składu, który spośród wszystkich innych perfum z feromonami jakie są obecnie dostępne na rynku, jest absolutnie bezkonkurencyjny. Androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon to najlepsze feromony znane ze swoje skuteczności od wielu lat. Tylko one w połączeniu ze sobą tworzą niezwykłą mieszankę, która tworzy Love & Desire PREMIUM EDITION. W przypadku specjalnej edycji, stężenie feromonów jest dwukrotnie większe niż w opcji tradycyjnej. A co za tym idzie i efekty, jakie niesie ze sobą regularne używanie tych perfum są znacznie bardziej spektakularne i powalające na kolana nie jedną kobietę. Love & Desire PREMIUM EDITION to produkt idealny dla każdego mężczyzny, który:

 • chce poflirtować,
 • marzy o zdobyciu idealnej względem niego kobiety,
 • poszukuje nowych interesujących znajomości z płcią przeciwną.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.