Feromony NPA – skuteczność opinie i cel użycia

TUTAJ KUPISZ FEROMONY <<NPA>>

Feromony NPA to środek który jest bardzo doceniany przez klientów na całym świecie w szczególności na rynku zachodnim. W Polsce również NPA znalazł wielu zwolenników. Słynny feromon NPA to specyfik o bardzo skutecznym działaniu. Produkt jest sprowadzany z odległej o kilka tysięcy RPA. Feromony NPA to najskuteczniejsze i najlepsze środki do uwodzenia, dlatego klienci bardzo chętnie podejmują się kupnie tego specyfiku. Używając tego feromonu skuteczność podrywu wzrasta kilkakrotnie, co skutkuje pewnością siebie i łatwością zawierania nowych znajomości z płcią przeciwną. Npa (New Pheromone Additive) jest szczególnie oblegany w USA i jest dostępny w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. NPA for Men poprawia męskość i wzrasta pewność siebie. W oczach kobiety jest osobą o bardzo dużych możliwościach. Feromony NPA są rekomendowane mężczyznom którzy trenują i uprawiają różnego rodzaju sporty takie jak walki, bo przeciwnik odczuwa strach i powoduje respekt do walczącego.

npa for mennpa w wersji dla kobiet
Tak jak większość feromonów tak i NPA dla kobiet jest oparty na Estratetraenolu, a dla mężczyzn na Androsteronie. Bardzo ułatwia użycie feromonu butelka z mocnego szkła oraz skraplaczem. Zalecane jest używanie go wraz ze swoimi zapachami – perfumy oraz dezodoranty. Dużą zaletą tego feromonu jest również możliwość dolewania przy pomocy zakraplacza. Trzeba ze szczególną uwagą przestrzegać dziennego limitu aby nie przesadzić. Według ulotki i producenta dziennie powinno się dawać dwie krople. Feromony NPA występują w dwóch różnych wersjach. Mamy do wyboru większy flakonik bądź mniejszy, 15 ml bądź 7 ml. W mniejszej butelce znajduje się środku na 145 kropel które mogą nam wystarczyć na około cztery miesiące stosowania.

Czy feromony NPA działają?

skuteczne feromony npa

To pytanie nurtuje wielu klientów, ale po przeczytaniu i oglądaniu recenzji tego produktu powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Produkt jest oparty na najwyższej jakości związkach. Dzięki NPA dla mężczyzn stajesz się człowiekiem bardziej dominującym, czyli jest to tak zwany napój bogów. Na dyskotece bądź jakiejkolwiek imprezie będziesz bardziej towarzyski, pomyśl jak dużo osiągniesz przy pomocy tego feromonu.

Używaj New Pheromone Additive aby:

  • być pewnym siebie
  • uwodzić, zachwycać i mieć powodzenie
  • skuteczność podejmowania decyzji, męskość
  • dobrze się baw i bądź towarzyski, rozmawiaj z ludźmi !

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *