Feromony P6 – Opis działania, funkcje i opinie klientów

Feromony P6 zostały wypuszczone do produkcji z myślą o mężczyznach. Mogą oni zawdzięczać środku o nazwie P6 większą męskość, pewność siebie, dominację, stanowczość, wszystko to, aby zaimponować kobiecie. Niemiecki produkt sięga swoją historią lat 80, jest to klasyk którym mogą się pochwalić. Mężczyzna który używa feromony P6 jest w oczach kobiety bardziej opiekuńczy i troskliwy. Pełna nazwa tego preparatu to P6 Super Der Klassiker Duftneutral. Specyfik P6 dostępny jest tylko w wersji dla mężczyzn, natomiast nie ma dostępnej dla płci przeciwnej chyba, że kobieta chce być bardziej męska, agresywna i pewna siebie. Warto dodać, że feromon P6 nie jest typowym specyfikiem do powodzenia i atrakcyjności seksualnej, bardziej dla ludzi o wysokich ambicjach, karierowiczów i człowieka sukcesu. Środek składa się w odróżnieniu od reszty feromonów tylko z Androsteronu, który wykorzystuje swoje atuty w P6 wysyłając sygnały dominacji i pewności siebie do grupy ludzi w twoim otoczeniu.

TUTAJ KUPISZ FEROMONY P6

Gdzie najlepiej sprawdzą się feromony P6 ?

p6 dla mezczyzn

Z różnych opinii klientów którzy testowali P6, specjaliści doszli do wniosku, że przydaje się w kontaktach służbowych oraz biznesowych. Mniejsza połowa twierdzi, że przydaje się na uczelniach, przy załatwianiu spraw urzędowych. Więc kto najbardziej będzie doceniał feromony P6? Na pewno ważną rolę będzie odgrywał dla: biznesmenów, sprzedawców i każdemu ważnemu mężczyźnie w danym otoczeniu. Warto przypomnieć, że nie jest to środek o właściwościach wspomagających seksualność, jeśli natomiast chciałbyś być bardziej pociągający wybierz feromony takie jak: NPA czy Pheromax. Nasz rekomendowany środek P6 jest dostępny w butelce o pojemności 25 ml, jest to dużo w porównaniu do konkurencji. Jeśli nie wiesz ile można stosować dziennie P6 zalecamy przeczytać ulotkę i zapoznać się z daną treścią, albo zaufać naszym testom, które wykazały, że maksymalna dzienna dawka to do dwóch aplikacji.

Na jak długo wystarczy nam feromon P6 ?

Obliczając feromon P6 wystarczy nam na 370 zastosowań. Środek jest całkowicie bezwonny. Niektórzy pytają czy można mieszać z innymi feromonami, więc odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak ! Przykładowo możemy mieszać z takimi środkami jak NPA, który poprawi twoją seksualność. Jeżeli natomiast użyjemy mieszanki z Pheromax, będziemy mieli większe powodzenie u kobiet.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.