feromony na codzien

Feromony – Sposób użycia czas i okres działania

Wydaje się nam że jest to praktyka bardzo prosta. Myślimy sobie „przecież to zwykłe perfumy”, wbrew pozorom, na każdego Feromony działają inaczej i jest to kwestią czasu zanim ogarniemy wszystko na temat naszego produktu. Do każdego specyfiku dostajemy ulotkę, instrukcję obsługi itd. więc wszystko wydaje się być prostą czynnością, a więc do dzieła, próbujemy testujemy i nabywamy wprawy. Jak już wiadomo, każdy z nas się różni, świat jest tak skonstruowany że nie ma dwóch identycznych osobników ludzkich. Tak samo jest z użyciem Feromonów na naszej skórze, na jednych substancje będą działać prawidłowo, szybko i skutecznie, na innych natomiast bardzo powoli i będziemy potrzebować więcej niż u większości zapachu. Tak więc sposób użycia oraz trwałość zapachu jest dla każdego z nas sprawą indywidualną.

Feromony kiedy używać – droga do sukcesu !

feromony na codzien

Nie ma konkretnego stwierdzenia kiedy używać feromony, ponieważ każdy wie do czego Nam się przyda konkretny zapach. Według specjalistów powinno się używać codziennie aby wpadło Nam to w rutynę. Skorzystaj z Feromonów nie tylko do baru, na imprezkę bądź na randkę, używaj także wychodząc do sklepu, banku, poczty, biblioteki, szkoły czy też kina. Nie patrz na to i nie myśl o tym, że przesadzasz, pomyśl sobie, że jest to normalną rzeczą. Dlaczego o tym piszemy? Wielu badanych mówiło, że nie odnosiły sukcesu w barach i imprezach ponieważ zatłoczenie, zmieszanie się zapachów skutkowało mniejszą efektywnością Feromonów. Większa ilość natomiast chwaliła sobie Feromony podczas wyjścia do sklepu, biblioteki czy inne wymienione wyżej miejsca publiczne. Zobacz jak wszystko się zmieni przy użyciu i jak inni będą Cię odbierać gdy zaczniesz codziennie używać Feromony. Dodatkowo wspomniana już pewność siebie będzie bardzo wysoka.

Czas działania Feromonów – Na jaki okres?

U każdego z nas przychodzi do głowy bardzo ważne pytanie – „Na jaki okres czasu producent gwarantuje działanie naszych Feromonów?”. W odróżnieniu od sposobu użycia i efektów działania, czas i okres intensywności zapachu jest u każdego bardzo podobny. Jest to od czterech do sześciu pełnych godzin od czasu użycia Feromonu, zanim doszczętnie się ulotni. Inną sprawą jest natomiast, gdy spryskamy nimi nasze ubrania, wtedy zapach może się utrzymywać nawet kilka dni. Wszystko jest podobnie do tradycyjnych perfum, jednak gdy spryskamy na drugi dzień ponownie, ilość zapachu się skumuluje i przekracza wtedy zalecaną przez producenta dawkę dzienną. Jak już wspomniałem do każdego zamawianego produktu dostarczana jest instrukcja „Krok po kroku” jak używać, jaka dawka, dlatego możemy być spokojni o takie sprawy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy feromony naprawdę działają?

Badania wskazują, że feromony działają. U niektórych gatunków feromony służą do komunikowania się pomiędzy osobnikami i wywołują odpowiednie zachowania. Niektóre badania sugerują, że feromony mogą mieć również wpływ na zachowania i samopoczucie ludzi.

Kiedy wydzielają się feromony?

Feromony mogą być wydzielane  cały czas lub tylko w określonych okolicznościach, np. podczas rozrodu. W zależności od gatunku mogą  wpływać na zachowanie samic (np.  wybór partnera) lub samców (np. agresja).

Z jakiej odległości działają feromony?

Feromony mogą być wytwarzane przez organizmy zarówno w postaci gazowej, jak i stałej. Mogą one oddziaływać na osobniki tego samego gatunku z odległości kilku metrów lub większej.

Jak stosować feromony?

Feromony są przeznaczone do stosowania na skórze. Należy pamiętać, że można je stosować tylko na czystej skórze. Zaleca się stosować je na karku, szyi, pachach i w pachwinach. W przypadku długotrwałego stosowania feromonów należy stosować krem do rąk lub balsam do ciała.
 
Feromony dla mężczyzn są przeznaczone do stosowania wyłącznie na skórze. Nie należy ich stosować na ubraniach. Feromony dla kobiet są przeznaczone do stosowania na skórze i ubraniach.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top