K2 Pheromones skuteczność i opis działania

Feromony K2 to magia przyciągania. Po użyciu go jest gorąco, idealne dla par które chcą poprawić sobie życie seksualne ze swoim partnerem. Ten feromon uchodzi za idealnie dopasowany do takich sytuacji, ponieważ: zwiększa podniecenie, instynkt i doznania. Ten środek jest stosowany jako olejek do smarowania, więc nasz partner może ten fakt wykorzystać do masażu erotycznego. Podczas wywiadu z producentem udowodniono, że feromony K2 są produkowane ze ścisłą współpracą z ginekologiem i jest on stworzony  myślą o kobietach. Warto dodać taką ciekawostkę, że jest to super specyfik dla dziewczyn które mają uczulenie na silikon, ponieważ opisywany feromon jest tworzony z naturalnych czynników i jest bardzo ekologiczny. Są to głownie rośliny, wytwarzane z: rumianku, sezamu, oliwek, krwawnika, stokrotki i wiele innych.

TUTAJ KUPISZ FEROMONY

Feromony K2 są więc idealnym środkiem dla kobiet które dbają o swoje ciało i poszukują specyfiku o zbędnych konserwantach i innych szkodliwych substancji. W skład tego feromonu wchodzą: Estratetraenol, Androstenon oraz Androstadienon. Specjaliści oraz klienci na podstawie praktyk twierdzą, że podczas stosunku seksualnego rozkosz jest dwa razy większa. Mężczyźni również mogą stosować taki preparat, ponieważ producent nie zapomniał o wydanie wersji dla płci przeciwnej.

Jaką ilość feromonu K2 powinniśmy używać?

k2 pheromones opinie

Podczas stosowania, nie zapomnijmy, żeby nie przesadzić. Powinniśmy użyć od czterech do czternastu aplikacji za jednym razem. Butelka feromonu K2 to bardzo trwałe szkło o pojemności 50ml, wystarczy nam to na ponad czterysta zastosowań. K2 feromony kupimy w rekomendowanym sklepie feromony.pl.

Rekomendacje K2 Pheromones na podstawie klientów

feromony k2

  1. Wspaniale, przygotuj się na upojną noc pełną rozkoszy i doznań, jestem bardzo zadowolona ze skuteczności działania tych olejków, nie dostałam żadnego uczulenia, super !
  2. Mój zwykły szary wieczór, przeobraził się w noc pełną doznań, jestem w siódmym niebie, polecam wszystkim którzy szukają przygód w gorących sytuacjach.
  3. Ten K2 Pheromones pachnie pożądaniem, jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o seksualność, bardzo jestem zadowolony z przebiegu sytuacji, polecam !

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.