Perception – skład feromonu, opinie i funkcje

Feromony Perception są aktualnie dostępne w wersji dla mężczyzn oraz kobiet. Świat feromonów i afrodyzjaków staje się coraz bardziej na topie i jest tego coraz więcej. Na pierwszy rzut oka Perception wydaje się być bardzo poręczny, producenci starają się dogodzić grupie zainteresowanych ludzi i na wstępie chcą zachęcić do kupna tego preparatu. Możesz go ukryć praktycznie wszędzie: w kieszeni, torebce, portfelu czy kosmetyczce, dyskretność to podstawa ! Tak jak każdy feromon ma spełniać określone funkcje i pewne działania, ten środek przydaje się do zwiększenia atrakcyjności swojej osoby. Łatwo nawiązujemy kontakty z ludźmi. Feromony Perception to jedyny środek w Polsce który jest stosowany w żelu. W skład tego preparatu wchodzi między innymi woda, dzięki temu nie zdradzisz się użyciem tego feromonu. Nie zapominajmy o podstawowej mieszance która jest złożona z: Androsteronu, Androstenolu oraz Androstenolu. Z tych trzech podstawowych składników najwięcej jest Androstenolu, natomiast pozostałe dwa są na tym samym poziomie. Feromony Perception są bezwonne co jest bardzo ważną informacją. Jest to silny preparat, ponieważ jego działanie zanotowano nawet do dwunastu godzin !

TUTAJ KUPISZ FEROMONY Chikara

Na ile dni wystarczą nam feromony Perception ?

perception pheromones

Jest to jeden z niewielu preparatów, który jest dostępny w saszetkach ! Jedno takie opakowanie wystarczy nam na trzy lub cztery użycia. Zadbano o to aby klienci mieli do wyboru kupno tylko trzech opakowań, bądź siedem. Feromony Perrception idealnie nadają się na mieszankę z innymi dostępnymi środkami !

Opinie klientów którzy użyli Perception !

  1. “Świetny środek który rozwiał wszystkie moje wątpliwości na temat jego efektywności, polecam każdemu szczególnie tym niezdecydowanym !”
  2. “Miałam dylemat który feromon wybrać na pierwszy raz, wybrałam Perception aby oswoić się z takimi preparatami i byłam bardzo zaskoczona a być może to przypadek, ponieważ dostałam pracę !!”
  3. “Jest to już mój 3 feromon i mogę powiedzieć, że jest bardzo skuteczny !”
  4. “Zamówiłam tydzień temu i powiem że jestem pozytywnie zaskoczona już od pierwszego dnia użycia, feromony są świetne i bardzo mi pomagają, dziękuję !”

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *