Perfect Ten – skład i opis działania feromonu

Cenisz sobie jakość produktu i chciałbyś zabłysnąć w świecie biznesu? Zainteresuj się feromonem Perfect Ten, ponieważ ułatwia on konwersację z odbiorcami, skutkuje to niezłymi efektami. Zwiększymy u siebie atrakcyjność w oczach innych ludzi, seksualność, oraz powodzenie. Jeżeli chcemy aby nasze fantazje seksualne się poprawiły, feromony Perfect Ten to świetna okazja aby to uczynić. Jest to jeden z najsilniejszych feromonów, bo ma największe stężenie dopuszczone w prawie. W 10ml znajduje się 10mg środka feromonowego. Żaden inny feromon nie posiada tak bogatej mieszanki. Feromony Perfect Ten są dostępne w wersji dla mężczyzn oraz kobiet, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Skuteczność to drugie imię tego feromonu !

TUTAJ KUPISZ FEROMONY Perfect Ten

W feromony Perfect Ten wchodzi skład:

najsilniejsze feromony perfect

  • Androstenolu
  • Androstenonu
  • Androsteronu

Są to związki używane przez większość feromonów, ale Perfect Ten wyróżnia się poziomem ich ilości. Producent pomyślał o wszystkim, także o tym aby zapach był bezwonny, dlatego nikt nie będzie wiedział o feromonie. Zaletą dla tego preparatu jest użycie go na odzieży, ale również na swojej skórze, lecz na ubraniach środek wytrzymuje dłużej. Butelka feromonu Perfect Ten, to wytrzymałe szkło o pojemności 10 ml. Jest to środek na najwyższej na świecie czystości związków !

Co otrzymujemy w zestawie Perfect Ten?

perfect ten women

Dodatkowo przy kupnie otrzymujemy flakon z alkoholem etylowym ( w butelce o pojemności 30 ml), zakraplacz, strzykawkę i atomizer. Przy pomocy tych składników możemy śmiało mieszać je z feromonem dla uzyskania odpowiedniego dla siebie efektu. Mieszając składniki w atomizerze, musimy odpowiednio dobrać proporcję aby nie przesadzić z roztworem. Jeżeli natomiast nie chcemy, można używać feromonu który jest nierozcieńczony. Czytając ulotkę dołączoną do opakowania, przeczytaliśmy, że producent zaleca w ciągu dnia tylko jedna aplikację, ponieważ więcej może przynieść negatywne działanie. Cały zestaw wystarczy nam aż na ponad trzysta zastosowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *