najmocniejsze feromony ten

Perfect Ten – skład i opis działania feromonu

Cenisz sobie jakość produktu i chciałbyś zabłysnąć w świecie biznesu? Zainteresuj się feromonem Perfect Ten, ponieważ ułatwia on konwersację z odbiorcami, skutkuje to niezłymi efektami. Zwiększymy u siebie atrakcyjność w oczach innych ludzi, seksualność, oraz powodzenie. Jeżeli chcemy aby nasze fantazje seksualne się poprawiły, feromony Perfect Ten to świetna okazja aby to uczynić. Jest to jeden z najsilniejszych feromonów, bo ma największe stężenie dopuszczone w prawie. W 10ml znajduje się 10mg środka feromonowego. Żaden inny feromon nie posiada tak bogatej mieszanki. Feromony Perfect Ten są dostępne w wersji dla mężczyzn oraz kobiet, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Skuteczność to drugie imię tego feromonu !

TUTAJ KUPISZ FEROMONY Perfect Ten

W feromony Perfect Ten wchodzi skład:

najsilniejsze feromony perfect

  • Androstenolu
  • Androstenonu
  • Androsteronu

Są to związki używane przez większość feromonów, ale Perfect Ten wyróżnia się poziomem ich ilości. Producent pomyślał o wszystkim, także o tym aby zapach był bezwonny, dlatego nikt nie będzie wiedział o feromonie. Zaletą dla tego preparatu jest użycie go na odzieży, ale również na swojej skórze, lecz na ubraniach środek wytrzymuje dłużej. Butelka feromonu Perfect Ten, to wytrzymałe szkło o pojemności 10 ml. Jest to środek na najwyższej na świecie czystości związków !

Co otrzymujemy w zestawie Perfect Ten?

perfect ten women

Dodatkowo przy kupnie otrzymujemy flakon z alkoholem etylowym ( w butelce o pojemności 30 ml), zakraplacz, strzykawkę i atomizer. Przy pomocy tych składników możemy śmiało mieszać je z feromonem dla uzyskania odpowiedniego dla siebie efektu. Mieszając składniki w atomizerze, musimy odpowiednio dobrać proporcję aby nie przesadzić z roztworem. Jeżeli natomiast nie chcemy, można używać feromonu który jest nierozcieńczony. Czytając ulotkę dołączoną do opakowania, przeczytaliśmy, że producent zaleca w ciągu dnia tylko jedna aplikację, ponieważ więcej może przynieść negatywne działanie. Cały zestaw wystarczy nam aż na ponad trzysta zastosowań.

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top