Phereamore numer jeden

Phereamore – feromony dla niej i dla niego

Pheroamore to wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn wzbogacone o feromony. Feromony to wydzielane przez organizm w sposób naturalny związki zapachowe. Można powiedzieć, że są to naturalne perfumy wytwarzane przez ludzki organizm. Nasz zapach ma ogromny wpływ na to, jak odbierają nas inni. Warto wiedzieć, w jaki sposób działają feromony i jak ich używać.

Co powodują feromony Phereamore

Phereamore ceneo

Zapach Twojego ciała jest częścią komunikacji z otoczeniem, nawet jeśli nie jesteś tego świadomy. Twój zapach informuje otoczenie o Twoim nastawieniu, emocjach, o tym że odczuwasz stres. To co czujemy przekłada się na zapach substancji, które wytwarza nasza skóra. W ten sposób zapach człowieka informuje innych o jego nastroju i nastawieniu. Feromony przekazują informacje na temat:

  • płci, stanu seksualnego,
  • stanu społecznego,
  • gotowości do reprodukcji,
  • poziomie dojrzałości,
  • indywidualnej tożsamości,
  • pokrewieństwie,
  • stanie zdrowia,
  • partnerstwie,
  • dominacji,
  • predyspozycjach do konkurowania.

Feromony produkowane są m . in. w gruczołach napletkowych, łojowych, pachowych, podszczękowych, w wątrobie, a nawet w jamie ustnej. Wyrażają genetyczną selekcję płciową, co może wiązać się z ewolucją człowieka. Feromony wywołują modyfikacje hormonalne, neuronalne, fizjologiczne, behawioralne. Mają duży wpływ na zachowania seksualne, związane są z podnieceniem seksualnym i zachowaniami rozrodczymi. Feromony wpływają na wytwarzanie chemosygnałów, które mają duży wpływ na zachowania seksualne.

Feromony dla kobiet

Phereamore numer jeden

Stosowanie damskich feromonów ma za zadanie zwrócić uwagę mężczyzn, wywoływać zainteresowanie i zwiększać atrakcyjność. Czy feromony rzeczywiście są skuteczne? Sposób działania feromonów nie jest dokładnie zbadany. Można jednak sądzić, że ich działanie jest zbliżone do działania feromonów zwierzęcych i opiera się na przetwarzaniu informacji w strukturach korowych i podkorowych mózgu. Naukowcy potwierdzają obecność estratetraenolu  w organizmie kobiety. Jest to naturalny feromon, budową przypominający estrogen. Powoduje on, że kobieta staje się atrakcyjna i powabna w oczach mężczyzny.

Hormony kobiece, zarówno naturalne, jak i sztuczne powodują u mężczyzn wytwarzanie hormonu luteizującego, który jest odpowiedzialny za funkcjonowanie komórek śródmiąższowych jąder. Najprawdopodobniej ma on bardzo duże znaczenie w kontekście pobudzania popędu seksualnego poprzez zapach.

Trudno o jednoznaczne ustalenie skuteczności damskich feromonów, dlatego należy samemu ich spróbować, wybierając jeden z dostępnych preparatów pheroamore, aby znaleźć najlepsze dla nas perfumy z feromonami. Pomogą one zwiększyć pewność siebie i atrakcyjność w oczach mężczyzn. Warto używać Pheroamore przed randką, ale także przed ważnymi spotkaniami, egzaminami czy innymi stresującymi sytuacjami, które wymagają od nas pewności siebie.

Feromony dla mężczyzn

Phereamore sklep

Liczne badania naukowe dowodzą skuteczności feromonów męskich. Zwiększają popęd seksualny oraz poprawiają nastrój u płci przeciwnej. Prawdopodobnie działanie to wiąże się z oddziaływaniem na mózg, co powoduje zmianę aktywności fal mózgowych. Feromony męskie mają również wpływać na przekaźnictwo nerwowe oraz działać modulująco na wydzielanie hormonów.

Badania wykazują wpływ androstadienonu na współpracę w grupie mężczyzn. Jest to substancja naturalnie występująca w męskim pocie. Zdaniem naukowców hormon ten wpływa na obszary w mózgu odpowiedzialne za współpracę międzyludzką.

Aby odkryć działanie feromonów, warto nabyć produkt Pheroamore for men. Są to atraktanty dla mężczyzn oparte na podstawie składników zapachowych kojarzonych z pożądaniem i luksusem. Zapach wspiera działanie naturalnych feromonów, wzbudzając pozytywne odczucia, przyciągając kobiety i zwiększając atrakcyjność mężczyzny. Pheroamore pozwala wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności.

 

About The Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top