Phero Strong mocne perfumy z feromonami

Feromony to związki chemiczne, które wydzielane są poza organizm z jego wnętrza. Wykazują działanie na osobniki tego samego gatunku i sprawiają, że dana osoba staje się znacznie atrakcyjniejsza w oczach płci przeciwnej. Są również niezastąpione przy kontaktach interpersonalnych między osobami tej samej płci: osoby „pachnące” feromonami są znacznie bardziej poważane i chętniej wysłuchuje się ich opinii.

Phero Strong – co to jest?

Phero Strong
Feromony PheroStrong

Feromony Phero Strong to produkt, który pomaga zwiększyć atrakcyjność seksualną mężczyzn w oczach kobiety. Panowie, którzy stosują Phero Strong, wydają się kobietom nie tylko pewniejsi siebie, ale też bardziej atrakcyjni i męscy. Działanie feromonów sprawia, że mężczyźni przyciągają do siebie kobiety, choć wcześniej tak się nie działo.

Produkt ten jest świetnym pomysłem dla panów, którzy doskonale wiedzą, czego chcą i dążą do spełnienia swoich pragnień. Dzięki Phero Strong men spełnią swoje najskrytsze marzenia, a każda kobieta znajdzie się u ich stóp.

W składzie produktu znajdują się aż cztery najważniejsze i najpopularniejsze feromony, które działają cuda w kontaktach między mężczyznami a kobietami. Phero Strong to doskonała propozycja dla wszystkim mężczyzn, którzy chcą się stać ludźmi sukcesu, a także inicjować różnego rodzaju kontakty z kobietami – choćby zwykłą rozmowę.

Działanie feromonów docenią szczególnie panowie nieśmiali, którzy mają duży problem z nawiązywaniem relacji społecznych. Dzięki użyciu Phero Strong men, panie same będą szukać kontaktu, a ich celem będzie nawiązanie relacji. Mężczyźni, którzy używają feromonów, mają znacznie większe powodzenie, a przy tym są poważani przez innych mężczyzn.

Produkt zawiera cztery feromony męskie: androstenol, androstenon, androsteron i womeroferynę. Ich połączenie pozwala uzyskać optymalny efekt przyciągający panie. Mężczyźni, którzy stosują te feromony są uważani za władczych, męskich, silnych i dominujących.

Dla kogo jest przeznaczony?

Meskie i damskie feromony mocne
Meskie i damskie Pherostrong

Feromony Phero Stron sprawdzą się u każdego mężczyzny jak i kobiet. Są odpowiednie zarówno dla mężczyzn otwartych i pewnych siebie, jak i nieśmiałych panów.

Ci, których cechuje naturalna pewność siebie, docenią znaczne przyspieszenie ich działań. Nie będą już musieli wkładać wysiłku w to, aby kobiety ich kochały i szukały kontaktu. Z pewnością docenią również fakt, że ich koledzy chętniej umawiają się na spotkania i szukają przyjacielskiego kontaktu.

Panowie, którzy mają duże problemy ze znalezieniem wybranki serca, a przy tym nie odnajdują się w poszukiwaniach, ucieszy skuteczność działania feromonów. Dzięki nim kobiety będą reagować choćby na najlżejsze próby flirtu, a w wielu przypadkach – będą same szukać kontaktu z mężczyzną. To sprawi, że nawet najbardziej skryty i nieśmiały pan znajdzie niewiasty łaknące jego towarzystwa. Jego milczenie nie będzie odbierane gburowato, ale bardzo męsko i pociągająco. Brzmi zachęcająco, prawda?

Bez względu na osobowość danego mężczyzny, z pewnością działanie feromonów będzie dla niego lub niej korzystne. Choć szczególnie skorzystają na nim mężczyźni niepewni siebie i wycofani, sprawdzi się doskonale także u panów, których cechuje duża przebojowość.

Jak pachnie?

Zestaw pherostrong
Zestaw Phero Strong

Phero Strong, oprócz feromonów, jest również klasycznymi perfumami męskimi. To zapach, który doceni niejeden mężczyzna, łączy w sobie różne owoce, jaśmin i mech. Nuta głowy, czyli pierwszy zapach, który się pojawia i utrzymuje na skórze tylko przez chwilę, to mandarynka, grejpfrut i orzeźwiające, morskie nuty. Po nim następuje nuta serca, czyli motyw przewodni zapachu, który towarzyszy mężczyźnie przez większość czasu – rozwija się po kilkunastu minutach i utrzymuje przez kilka godzin.

W skład nuty serca wchodzą jaśmin oraz liść laurowy. Całość spaja nuta bazy, którą można wyczuć przez cały czas: drzewo gwajakowe, mąkla tarniowa, paczuli i ambra. Zapach ten docenią szczególnie mężczyźni, którzy lubią orzeźwiające zapachy, choć z pewnością docenią go również panowie preferujący wyraziste nuty.

Jak używać produktu?

Feromonów Phero Strong używa się tak samo jak klasycznych perfum. Istotne jest jednak, aby spryskiwać nimi czystą, świeżo umytą skórę. Najlepiej do mycia użyć mydła o mało intensywnym zapachu, bowiem mocne, ciężkie żele pod prysznic mogłyby stłumić działanie feromonów i nie dać pożądanego efektu. Produktem należy spryskiwać skórę w dowolnym miejscu, choć najlepsze działanie zagwarantują miejsca najcieplejsze, gdyż zapewnią najlepsze uwalnianie feromonów. To oznacza, że dla optymalnego efektu najlepiej jest popryskać skórę nadgarstków, zgięć łokci lub za uszami.

KUP Z RABATEM 5%

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.