PHOBIUM Pheromo męskie perfumy z feromonami

PHOBIUM Pheromo to wysokiej klasy produkt łączący w sobie nuty zapachowe perfum z feromonami, które wykazują pozytywny wpływ na płeć przeciwną. Zapach przeznaczony dla mężczyzn pomaga zwrócić uwagę pań i zdobyć ich przychylność.

U kogo sprawdzi się ten produkt?

Zapachowy PHOBIUM Pheromo to doskonała propozycja dla każdego mężczyzny, który pragnie przyciągać uwagę płci przeciwnej. Znacznie podnosi atrakcyjność używającej tego zapachu osoby w oczach innych. Jeśli chcesz, aby kobiety doceniły Cię tak, jak na to zasługujesz – to produkt dla Ciebie. Uwaga: jego stosowanie nie jest zalecane w przypadku osób poniżej 18 roku życia.

Jak działają feromony PHOBIUM?

meskie phobium

Zasadniczo, feromony to związki chemiczne, które zostały niejako „wybrane” przez ewolucję jako naturalne atraktory. Substancje te nie są postrzegane przez inne osoby jak perfumy, w formie zapachu, ale stanowią niewytłumaczalne źródło pociągu seksualnego, które oddziałuje na układ nerwowy.

Feromony poprzez zapach sprawiają, że mężczyźni wydają się w oczach kobiet silniejsi, bardziej męscy i atrakcyjniejsi seksualnie. Takie oddziaływanie jest szczególnie pożądane przez samotnych panów i to najczęściej oni decydują się na zakup PHOBIUM Pheremo.

W przypadku osób o tej samej płci, feromony pomagają podświadomie podnieść poważanie u innych mężczyzn. Nieświadomie, panowie którzy wyczuwają na innych przedstawicielach tej samej płci feromony, darzą ich większym szacunkiem, a może nawet chcą się z nimi zaprzyjaźnić. To idealne rozwiązanie zarówno dla tych panów, którzy doskonale wiedzą, czego chcą, jak i mężczyzn nieśmiałych.

Działanie produktu

Feromony PHOBIUM Pheromo to niezwykłe połączenie męskich perfum z feromonami. Zapewnia nie tylko oddziaływanie na płeć przeciwną przez układ nerwowy, ale również za pośrednictwem zmysłowego, męskiego zapachu.

Po użyciu produktu, osoby znajdujące się w otoczeniu mężczyzny stają się znacznie bardziej otwarte, chętne do rozmowy z nim, a panie częściej podejmują flirt. To produkt idealny nie tylko dla panów, którzy dopiero poszukują partnerki, ale również dla mężczyzn pozostających w stałych związkach. Dzięki użyciu feromonów możliwe jest poprawienie życia seksualnego pary, poprzez znaczny wzrost atrakcyjności mężczyzny w oczach kobiety.

damskie phobium

PHOBIUM Pheromo sprawdzi się szczególnie dobrze u tych mężczyzn, którzy chcą wykorzystać niebanalne połączenie perfum i feromonów. Dzięki takiemu duetowi, produkt może być stosowany nawet na co dzień, a mężczyzna może obserwować z uwagą efekty, jakie uzyskuje. Z pewnością liczba zainteresowanych nim pań znacząco wzrośnie, a mężczyźni będą znacznie bardziej brać pod uwagę jego opinię i chętniej rozmawiać.

To produkt idealny dla nieśmiałych panów, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki. Dzięki działaniu feromonów, ten problem zniknie, a druga połówka znajdzie się sama. Kobiety są przyciągane do mężczyzn, którzy używają feromonów. Wyczuwają w nich siłę i męstwo i uważają ich za dobry materiał na stałego partnera. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że feromony oddziałują na układ nerwowy u ludzi i dają sygnał, że dany mężczyzna jest niezwykle męski. Kobiety łakną kontaktu z takimi panami – nie tylko seksualnego, ale w ogóle: rozmów, flirtów i jego atencji. Takie narzędzie z pewnością będzie stanowiło dużą pomoc dla mężczyzn, którzy nie czują się dość pewnie i mają problem z zagadywaniem płci przeciwnej.

Sprawdź na sobie perfumy z feromonami

PHOBIUM Pheromo
PHOBIUM Pheromo

Formuła tego produktu jest na tyle unikatowa, że nie ujawniono jego składu. Zapach jest dość mocny i ciężki, jednak wraz z upływem czasu łagodnieje.

Aby zapewnić optymalny efekt działania feromonu, należy użyć go na świeżo umytą skórę. Do tego celu najlepiej użyć łagodnego mydła o niezbyt ostrym zapachu. Zastosowanie mocnego żelu pod prysznic czy innych perfum mogłoby osłabić działanie feromonów. Łączenie produktu z jakimikolwiek innymi zapachami może zmniejszyć jego działanie i nie dać zadowalających rezultatów. Aby zmaksymalizować działanie feromonu, dobrym pomysłem jest spryskanie skóry w miejscach, w których zapach najlepiej się rozchodzi, to jest na nadgarstkach, w zgięciach łokci lub za uszami. Tam skóra jest najcieplejsza i najłatwiej oddaje zapach, rozprowadzając tym samym feromon.

Planując dłuższe wyjście, warto zabrać buteleczkę z produktem ze sobą, gdyż działa on przez około 5 godzin. Aby utrzymać działanie po upływie tego czasu, należy ponownie zaaplikować feromon na skórę.

Kiedy nie stosować produktu?

Nie znaleziono żadnych przeciwwskazań do stosowania produktu, jednak nie zaleca się używania go przez osoby poniżej 18 roku życia.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.